Pomożemy Ci przejść proces informatyzacji Twojej

przychodni

gabinetu lekarskiego lub sklepu zaopatrzenia ortopedycznego

USŁUGI IT DLA MEDYCYNY

Od wielu lat wspieramy przychodnie i prywatne gabinety lekarskie w procesie informatyzacji.
Pomożemy w doborze lub modernizacji sprzętu i oprogramowania Państwa placówki medycznej.

Kontraktowanie

Fachowa pomoc przy przygotowywaniu ofert konkursowych do NFZ na usługi medyczne, przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz optykę okularową.

Serwis mMedica

Posiadam certyfikat firmy Asseco Poland S.A. w zakresie instalacji, wdrażania, serwisowania oraz szkolenia końcowych użytkowników programu mMedica.

EDM w gabinecie

Bazując na zdobytym przez lata doświadczeniu, umożliwimy wdrożenie druku recept, skierowań i pozostałej dokumentacji elektronicznej w gabinetach lekarskich Państwa placówki 

Zaopatrzenie ortopedyczne

W tym zakresie oferujemy Państwu opiekę serwisową nad programem GlobalMed - Zaopatrzenie lub przejęcie na siebie całego procesu rozliczenia refundacji zaopatrzenia ortopedycznego.

Sprzęt do gabinetu

Pomagamy w wyborze, instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego i drukarek, tak aby realizacja wizyt w gabinecie przebiegała sprawnie i bezproblemowo. 

Wsparcie personelu

W przypadku podpisania umowy serwisowej służymy pełnym wsparciem telefonicznym lub zdalnym w celu rozwiązywania bieżących problemów Państwa personelu.

W zakresie systemu mMedica działamy jako

AUTORYZOWANY PARTNER
ASSECO POLAND S.A.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wsparcia placówek służby zdrowia. Usługi IT dla medycyny świadczymy skupiając się na szeroko rozumianej pomocy we wdrożeniu systemu mMedica i jej modułów dodatkowych, wsparcia merytorycznego zakresie rozliczeń z NFZ wszystkich rodzajów świadczeń, pomocy we wdrożeniu dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej oraz utrzymaniu sprzętu sieci w przychodni. Elastyczne formy współpracy, polegające na usługach zlecanych jednorazowo, jak również oparte o abonamentowe umowy serwisowe, pozwalają naszym Klientom na wybór najatrakcyjniejszego modelu współpracy, a co za tym idzie przewidywalność kosztów związanych z obsługą serwisową.
Prowadzimy obsługę informatyczną przychodni lekarskich i gabinetów prywatnych na terenie Radomska, Częstochowy, Bełchatowa i okolic.

Autoryzacja mMedica Asseco Poland S.A.

Serwis systemu mMedica

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które wykorzystujemy w codziennej pracy, możemy szybko reagować na potrzeby naszych klientów. W przypadku stałych umów serwisowych, większość usterek oraz problemów z funkcjonowaniem mMedica oraz innymi działającymi aplikacjami zainstalowanymi na komputerach w Państwa placówce, jesteśmy w stanie rozwiązać w ciągu kilkunastu minut po zgłoszeniu. 
Oczywiście uszkodzenie fizyczne sprzętu wymaga wizyty na miejscu - również w ustalonym czasie. W takich przypadkach na czas naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy, który umożliwi ciągłość pracy gabinetu lub rejestracji w Państwa przychodni.

Na Państwa życzenie możemy przedstawić listę referencyjną przychodni, w których przeprowadziliśmy wdrożenia mMedica w gabinetach lekarskich oraz prowadzimy stałą opiekę serwisową systemu mMedica oraz procesu rozliczeniowego placówki na terenie powiatu radomszczańskiego i bełchatowskiego.

Rozliczanie zaopatrzenia ortopedycznego

Otwarcie sklepu zaopatrzenia ortopedycznego realizującego wnioski refundowane przez NFZ  to duże przedsięwzięcie. Sam proces przygotowania umowy na realizację wniosków może sprawić kłopot przedsiębiorcom, którzy takiej umowy jeszcze nie podpisywali. Posiadamy w tym temacie wieloletnie doświadczenie. Ułatwimy Państwu zarówno proces przygotowania umowy na realizację wniosków, jak również wdrożymy program do jego obsługi i przeprowadzimy szkolenia pracowników.

W zakresie rozliczania wniosków na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze oferujemy Państwu instalację, konfigurację i opiekę serwisową nad programem GlobalMed - Zaopatrzenie.
GlobalMed został przygotowany jako informatyczne narzędzie umożliwiające świadczeniodawcom posiadającym umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia ewidencję zrealizowanych zleceń pozwalając równocześnie na rozliczenie wykonanych usług. Podstawowe funkcje realizowane przez system GlobalMed - Zaopatrzenie, to: 

  • Obsługa bazy pacjentów i personelu medycznego,
  • Import umów i aneksów z NFZ,
  • Rejestracja wydanych przedmiotów z zakresu zaopatrzenia w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne,
  • Obsługa rozliczeń z NFZ,
  • Tworzenie i wydruk rachunków refundacyjnych
  • Analizy – monitorowanie wykonania kontraktu 

Wdrożenia w zakresie ZPO realizujemy zarówno na zasadzie jednorazowej usługi, jak i stałej opieki serwisowej, którą przejmujemy na siebie wszystkie kontakty z NFZ i przeprowadzanie pełnego, comiesięcznego procesu rozliczenia wniosków od strony technicznej. Rola właściciela sprowadza się do obsługi i sprawdzenia prawidłowości papierowych wersji wniosków i przekazania do swojej księgowości faktur wysłanych do NFZ za refundację zrealizowanych wniosków.

W RAMACH UMOWY

Każdy Klient ma zagwarantowaną terminowość, kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług. Dbamy o to, aby nasi Klienci ograniczyli do minimum angażowanie się w sprawy rozliczeń z NFZ. Po latach doświadczeń zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za Państwa pieniądze i dlatego dołożymy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie otrzymywali Państwo zapłatę za wykonane świadczenia w ramach NFZ. 
Bierzemy na siebie kontakty z NFZ w Państwa imieniu w sprawach technicznych oraz merytorycznych w zakresie specyfiki Państwa kontraktu.

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji ?

Zostaw nr telefonu