Pomożemy Ci wdrożyć eReceptę w Twojej

przychodni

lub prywatnym gabinecie lekarskim 
Wdrożenie eRecept
Wdrożenie wydruku recept
Wdrożenie zwolnień lekarskich eZLA
Wdrożenie eWyniki Lab

eRecepta w gabinecie

mMedica to niezawodny system do obsługi gabinetów lekarskich średnich i małych przychodni oraz prywatnych praktyk lekarskich. Jest to oprogramowanie stworzone z myślą przyspieszeniu i wspomaganiu obsługi pacjenta i tworzeniu dokumentacji medycznej.

Mamy na koncie kilkanaście pomyślnych wdrożeń mMedica w wersji Komercja w prywatnych gabinetach lekarskich.

Z pełną listą funkcjonalności modułu Komercja możecie się Państwo zapoznać na stronie producenta:

Przeprowadzamy wdrożenia eRecept w mMedica w gabinetach prywatnych praktyk lekarskich i stomatologicznych w Radomsku, Bełchatowie, Przedborzu oraz na terenie całego powiatu radomszczańskiego i bełchatowskiego.

Wdrożenie wydruku recept

Na dzień dzisiejszy większość przychodni korzysta już z druku recept i skierowań w gabinetach lekarskich. Jak każdy proces - również i ten można jednak usprawnić konfigurując system, oraz sprzęt w taki sposób, aby obsługa była bezproblemowa oraz nie wymagała dodatkowych czynności (np. takich jak zmiana formatu papieru) ze strony lekarza.

Jeśli takie będzie Państwa życzenie - na podstawie praktyki z wielu przeprowadzonych wdrożeń - jesteśmy w stanie zaproponować w konkurencyjnych cenach właściwy sprzęt komputerowy oraz drukarki, możemy dostarczyć odpowiedni papier oraz materiały eksploatacyjne takie jak tonery do drukarek.

 System mMedica jest sukcesywnie rozwijany. Każda nowa aktualizacja wnosi nowe funkcjonalności, które są odpowiedzią na Państwa sugestie, które my jako Partnerzy Asseco Poland zgłaszamy do działu rozwoju produktu.

Ciągle rozwijana paleta modułów dodatkowych, rozszerza podstawowe funkcjonalności i pozwala dostosować system do specyfiki wymagań danego zakresu medycznego czy danej poradni.  
Z pełną listą modułów dodatkowych oraz opisami ich funkcjonalności możecie się Państwo zapoznać na stronie producenta:


Współpracujemy z przychodniami i gabinetami lekarskimi na terenie powiatu radomszczańskiego, bełchatowskiego w województwie łódzkim oraz na terenie powiatu częstochowskiego w województwie śląskim.

Wdrożenie e-ZLA

Moduł eZLA+ rozszerza o dodatkowe funkcje rozwiązanie elektronicznego wystawiania zwolnień lekarskich (e-ZLA) dostępne bezpłatnie w wersjach programu Standard, Standard+, Komercja, Komercja+.
Funkcjonalność e-ZLA umożliwia wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich i bezpośrednie przekazywanie ich do PUE ZUS (Platforma Usług Elektronicznych ZUS). Cała operacja została maksymalnie uproszczona - większość informacji na zwolnieniu lekarskim podpowiadana jest automatycznie na podstawie danych pacjenta i danych wizyty. Zadaniem lekarza jest jedynie podanie okresu niezdolności do pracy oraz wskazania lekarskiego. Po zatwierdzeniu dokumentu i podaniu kodu PIN, zwolnienie jest wysyłane do PUE ZUS.

Podstawowe rozwiązanie dedykowane jest użytkownikom mMedica posiadającym wersję Standard, Standard+, Komercja, Komercja+ i wykorzystującym do pracy moduł Gabinet. Do wystawienia e-ZLA niezbędne jest posiadanie: certyfikatu ZUS, profilu ePUAP lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego (w celu autoryzacji dokumentów), aktywnego profilu lekarza na PUE ZUS, aktywnego połączenia z Internetem.
Główne funkcje potrzebne od wystawienia e-ZLA są dostępne w module Gabinet bezpłatnie
Dodatkowe funkcje związane np. z wystawianiem zwolnień w trybie alternatywnym, w przypadku braku połączenia z platformą ZUS, dostępne są już w module dodatkowym eZLA+.

Wdrożenie wymiany danych z laboratoriami

Moduł eWyniki Lab powstał w celu ułatwienia i przyspieszenia wymiany informacji pomiędzy placówką a laboratorium. Wszystkie działania związane zarówno z wystawieniem zlecenia jak i odczytaniem wyników, wykonywane są bezpośrednio w aplikacji mMedica. Cała komunikacja odbywa się w pełni automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań ze strony użytkownika, co niewątpliwie wpływa na oszczędność czasu. Zlecone przez lekarza badania są automatycznie przesyłane do laboratorium, a po ich realizacji i odbiorze wyniku przez aplikację są zapisywane w kartotece pacjenta oraz prezentowane lekarzowi podczas następnej wizyty. Automatyczny obieg informacji sprawia, że wyników badań nie trzeba wprowadzać do systemu ręcznie, dzięki czemu w znacznym stopniu wyeliminowane zostaje ryzyko popełnienia pomyłek.


Posiadamy na koncie udane wdrożenia elektronicznej wymiany danych z siecią laboratoriów Diagnostyka oraz z łódzkim Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej CDL.

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji ?

Zostaw nr telefonu