Wykonamy dla Ciebie

ładną stronę www

z wykorzystaniem najnowszych technologii

STRONY INTERNETOWE DLA FIRM

Staramy się, aby projektowane przez nas strony internetowe przyciągały uwagę Państwa Klientów. Aby Państwa oferta wyróżniała się na tle konkurencji.
W naszych realizacjach wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wykonane przez nas strony są responsywne to znaczy, że będą się bezproblemowo wyświetlać na każdym urządzeniu. Zarówno na dużym monitorze, laptopie, tablecie jak i na telefonie. 
Każdy Klient jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań by projekt strony był unikalny. Bez względu na to czy jest to wizytówka czy zaawansowana strona - staramy się aby jej wygląd był przejrzysty, spójny i czytelny.
W cenie wykonania strony zajmiemy się zarezerwowaniem dla Państwa każdej dostępnej domeny. Podobnie jak usługi hostingu, czyli miejsca na serwerze www na którym będą umieszczone materiały strony - domenę .pl na pierwszy rok zaoferujemy również bezpłatnie.

Kompleksowa

obsługa stron internetowych

Dobrze zaprojektowane strony internetowe dla firm są intuicyjne, posiadają czytelną i atrakcyjną prezentacje oferty. Klient chętnie i z przyjemnością się po niej porusza i chętnie powraca w przyszłości. Inwestycja w profesjonalnie stworzoną stronę internetową zwraca się w postaci zainteresowania klientów Twoją ofertą. Projektowanie stron internetowych jest naszą pasją i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli jesteście Państwo z Radomska, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego lub z innych stron województwa łódzkiego, to z chęcią przyjedziemy do Państwa siedziby by odpowiedzieć na nurtujące pytania. Jeżeli zaś jesteście Państwo z dalszych części naszego kraju to najpierw zachęcamy do kontaktu telefonicznego / mailowego a następnie możemy się umówić na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu. 

W naszych stronach zapewniamy

Nowoczesną szatę graficzną

Potencjalni klienci postrzegają w internecie daną firmę przez pryzmat strony internetowej dlatego tak ważny jest jej wygląd. Nowoczesna szata graficzna, uwzględniająca specyfikę branży, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Często właśnie wrażenie jakie zrobi strona internetowa decyduje czy klient skorzysta z Twojej oferty.

Intuicyjną nawigację na stronie

Łatwość dotarcia do szukanej informacji ma kluczowe znaczenie dlatego tworzymy strony www o prostej i przejrzystej nawigacji tak by nawet mniej doświadczony użytkownik internetu z łatwością był w stanie odnaleźć potrzebne informacje.

Dostosowanie formy i treści do Państwa wymagań

Jeśli macie Państwo takie życzenie i siedziba firmy mieści się w okolicach Radomska, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego lub Częstochowy, to możemy uzgodnić spotkanie w celu omówienia szczegółów projektu Państwa nowej strony internetowej.

Przejrzystą prezentację materiałów

Dbamy o to aby materiały zamieszczone na stronie WWW były zaprezentowane w sposób przejrzysty i przyjazny dla oka.

Strony przyjazne dla wyszukiwarek

Strony www, które tworzymy bardzo dobrze się pozycjonują gdyż spełniają główne wymogi SEO (Search Engine Optimization). Dbamy o przyjazne linki, metatagi, odpowiednio ustawione nagłówki, itd. Dzięki temu strony www często bez typowego pozycjonowania osiągają dobre wyniki w wyszukiwarce Google. Zachowujemy również zgodność ze standardami W3C.

RWS - Responsive Web Design

RWD – jest to technika projektowania stron internetowych, tak by ich wygląd dopasowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia na których strona www jest wyświetlana. Technika ta pozwala tworzyć uniwersalne strony sprawdzające się zarówno na smartfonach, tabletach czy też na dużych ekranach.

Hosting strony i poczty

Do każdej strony internetowej w cenie dodajemy jej roczne utrzymanie na naszych serwerach. W ramach tego hostingu otrzymujesz przestrzeń dyskową na stronę i skrzynki mailowe. Nasz hosting znajduje się w jednej z najlepiej zabezpieczonych serwerowni w Polsce. Wszystkie strony internetowe i sklepy utrzymywana są na macierzach złożonych z szybkich dysków SSD.